ערוץ ההשתלמויות

בואו להכיר דרך חדשה לשדרג את הקריירה מבלי לצאת מהבית או לקרוע את הכיס! מעכשיו כל הקורסים המדוברים של הלשכה במקום אחד ללא הגבלה. אז למה אתם מחכים? הצטרפו!

בואו להכיר אותנו

לשכת מנה"ח הינה הגוף הרשמי הפועל למען זכויותייהם ומעמדם המקצועי של מנה"ח בישראל. הלשכה פועלת לספק את כל הכלים והעזרים הדרושים לטובת ההתפתחות הן האישית והן הקולקטיבית של כל הנוגעים בדבר. לאור זאת ומתוך צורך אמיתי הקימה הלשכה את ערוץ ההשתלמויות - הדרך החדשה לשדרג את הקריירה!

מהיום חברי הלשכה נהנים מגישה חופשית לערוץ תוכן איטרקטיבי המכיל תוכן מקצועי איכותי ומעשיר. כאן תמצאו קורסים מלאים שישדרגו לכם את הקריירה בדיוק לפי הלו"ז שלכם! 

הכירו את צוות המרצים שלנו

צוות המרצים של ערוץ ההשתלמויות מורכב מאנשי מקצוע מנוסים בעלי שנים של ניסיון מעשי הן בתחום הנהלת החשבונות וחשבות השכר והן בתחום הדרכה והוראה יעודית למנה"ח.

ילנה פולק

מנה"ח מדופלמת מתמחה בהטמעת מערכות ומרצה בכירה בתחום הנה'"ח.

עו"ד עודד ערמוני


בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים, מתמחה בדיני עבודה.

מר יהודה ברק

 יהודה ברק מומחה אקסל ובינה עסקית לעסקים, עם 15 שנות נסיון בהדרכה.

יפית כוכבי

מנה"ח בכירה בעלת ידע ונסיון נרחב בהדרכה על מערכות ERP.

תנו למספרים לדבר!

10+

תעודות

6+

קורסים

100+

שיעורים

7k+

תלמידים

בואו לשמוע מה התלמידים חושבים עלינו!

לאורך כל תקופת הלימודים, ערוץ ההשתלויות היה מבין כלי העזר הטובים ביותר שהיו לי ואני בטוח שאמשיך להשתמש בו גם בעתיד במהלך תקופת עבודתי הראשונה בתחום!
אופיר שבתאי
סטודנט להנה"ח
גם לאחר שנים בתחום, חשוב להמשיך ללמוד ולהעשיר את הידע על מנת להתפתח ולהישאר אמינים ורלוונטים. בזכות ערוץ ההשתלמויות למדתי מתי שנוח לי והצלחתי לשב השכלה,קריירה וכמובן שגם זמן משפחה!
אהובה פרץ
מנה"ח מדופלמת
סוף סוף מענה מבריק לצורך אמיתי וקיים ופתרון חכם לבעיות נפוצות הכרוכות בהשלמת השכלה. הקורסים זמינים בכל מקום ואני היחיד שקובע לעצמי את הלו"ז וכל זה מבלי לקרוע את הכיס. מהפכת ההשתלמויות של הלשכה!
שרון משיח
בעל משרד הנה"ח
מה שאהבתי בערוץ ההשתלמויות זה את גמישות הלימודים, הנגישות והבהירות. המערכת נוחה להפעלה, הכל ברור ומקצועי ושירות הלקוחות תמיד שמח לעמוד לרשותי בכל שאלה. ממליצה בחום!
אפרת חסון
מנה"ח עצמאית

רוצים להנות מקורסים, הטבות והכרה מקצועית?

הצטרפו ללשכה עוד היום ותזכו להנות מעשרות השתלמויות, קורסים מקוונים, הסמכות מקצועיות ושלל הטבות שוות במיוחד לכם ולבני משפחתכם!